Czytam
WHOPPER  -  Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?

http://whopper-ff.blogspot.com
THE HESITATE  -   Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste...


http://the-hesitate.blogspot.com


OFF THE COAST  -  Po odniesieniu pewnej porażki Darcy zamienia się w emocjonalne zombie. Nic nie ma dla niej znaczenia, a już na pewno nie szkoła i dalsze starania o stypendium, które sprzątnięto jej sprzed nosa. Dziewczyna opuszcza się w nauce, przestaje chodzić na zajęcia, stroni od kontaktów z ludźmi. Rodzice w trosce o nią wysyłają ją na odpoczynek na wieś do rodziny. Ardamine to malutka wioska u wybrzeży Irlandii, gdzie nie dzieje się absolutnie nic. Początkowo Darcy jest nastawiona neutralnie do owego wyjazdu, ale wszystko zmienia się gdy natyka się na plaży na tajemniczą puszkę, której właściciela za żadne skarby nie może odnaleźć. Zdawałoby się, że poszukiwania zakończyły się fiaskiem, kiedy to w miejscu odkrycia pudełka niespodziewanie pojawia się notatka od osoby, która ukryła je tam piętnaście lat temu...
http://offthecoast-ff.blogspot.com


STABILISER  -  "Jednak samotność miała też swoje plusy. Dzięki niej zaczęłam odkrywać siebie samą. Dogłębnie anazlizować swoje zachowania, nawyki i tą cholerną niezdolność to bycia szczęśliwą. Odnalazłam w sobie pasję, której nigdy wcześniej nie dostrzegałam. Zawsze lubiłam rysować, ale nie myślałam o tym, aby zacząć szlifować swoje umiejętności pod okiem kogoś, kto rzeczywiście się na tym zna. Kiedy powiedziałam o tym Eleanor, bez zastanowienia zapisała mnie na najlepszy kurs rysunku w mieście. Prawdopodobnie wierzyła w to, że może mi to pomóc przezwyciężyć problemy, z którymi się borykałam. Po części miała rację. Oddałam się sztuce i to w niej zaczęłam topić wszystkie swoje smutki. Była dla mnie niczym terapeutka, która sprawiała, że czułam się chociaż odrobinę lepiej. Odżyłam."

http://stabiliser-ff.blogspot.comINSOMNIA  -  "- Zayn, wierzysz w Boga? – zapytałam przerywając ciszę. - Tak, ale chyba nie w tego co ty – odpowiedział jeszcze lekko drżącym z emocji głosem. – Jestem muzułmaninem – dodał. 
Ponownie zapadła cisza przerywana jedynie odgłosem żaru spalających się papierosów.
 
- A ty? – zapytał odwracając twarz w moją stronę. – Wierzysz w Boga?
 - Wciąż się waham. – Wypuściłam powoli dym z płuc."

http://insomnia-fanfiction.blogspot.comFALLING INSIDE THE BLACK 
"Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje."


http://fallinginside-theblack.blogspot.com

 PUSTE PŁÓTNO   -    Idealne życie młodego człowieka, brak stresu, dobrze podjęte decyzje, wszystko szło w odpowiednik kierunku, aż do momentu gdy jedna chwila nieuwagi wystarczyła, by cały dotychczasowy poukładany świat zmienił się diametralnie. Miesiące nieustających męczarni, tylko po to, by z powrotem mogła wrócić do normalnego życia... Ból, cierpienie, nadzieja i ten jeden upragniony ruch... a potem już tylko spokój. 


http://puste-plotno.blogspot.comSIĘGAJĄC NIEBA -Poruszała się w rytm nieistniejącej muzyki, modulując odpowiednio głos w zależności od kolejnych partii piosenki. Przez krótką, ulotną chwilę fantazja zaniosła ją w dalekie sfery, w których była znaną wszystkim gwiazdą, tworzącą własne kawałki, mającą rzesze fanów i wielbicieli.  [...]W zamyśleniu przyjrzała się błękitnym ścianom swojego pokoju, gdzieniegdzie pokrytym plakatami ulubionych zespołów i wykonawców.Kiedyś będę taka jak oni. Zawalczę o siebie, przyrzekła sobie w duchu.
http://siegajac-nieba.blogspot.comBARWY MIŁOŚCI - Istnieje ryzyko, że obietnice to tylko puste słowa, które zadowalają jedynie przez pozornie długi czas. [...]  Te obietnice nigdy nie były prawdziwe, choć miały pełne prawo nazywać się godnymi. Z początku przynosiły radość i ukojenie w bólu, z biegiem czasu już tylko niepotrzebne nadzieje, zupełnie nic nie znaczące. Tak samo jak ty i ja.
http://barwy-milosci.blogspot.com/TAJEMNICZE SERCE - Dopiero co los skrzyżował nasze drogi, a już chciał je ponownie rozdzielić z powodu tej strasznej tragedii.Ale czym była moja miłość w obliczu tego cierpienia?Siłą... [...]Dawało mi ją również uczucie względem człowieka, który nigdy nie powinien zwrócić na mnie uwagi.Ale czym była jego miłość w obliczu tego cierpienia?Poświęceniem...
http://tajemnicze-serce.blogspot.com/SIEĆ CZASU - Doskonale pamiętał dzień, w którym złożył jej tę obietnicę. Był to moment ich zaręczyn. Przepiękny, choć deszczowy wieczór, w którym oboje czuli nad sobą aurę szczęścia. Zayn pamiętał go z najdrobniejszymi szczegółami, bowiem był to jeden z najważniejszych dni w jego życiu.
To Ty zostawiłaś mnie, choć wiedziałaś, że sobie z tym nie poradzę. Teraz pozwól mi odejść.
http://siec-czasu.blogspot.com/
BLACOUT : 
Ellie nie rozumie matmy.
Niall jest chodzącą perfekcją.
Ellie jest zakochana w Niallu.
Niall nie rozumie Ellie.
http://blackout-ff.blogspot.com/

BOUNDARIES OF DARKNESS : Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?
http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/
YOUR PERFECT IMPERFECTIONS : Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. 
Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem.

Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia.
http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/
ZAKAZANY OGRÓD :Każdy wiedział, że do domu na wzgórzu nie należy się zbliżać. […] Ale pewnego dnia ten samotny, piękny i rozpadający się dom zostaje kupiony przez tajemniczego mężczyznę,[...] Od razu wzbudza wielką sensacje w mieszkańcach malutkiego miasteczka, Lake Vill, którym wcale nie przypadł do gustu szalenie przystojny, bogaty i odrobinę arogancki nowy lokator. Ale on zdaje się być zainteresowany tylko jedną osobą - Astrid Dolton. Ale dlaczego? 
http://zakazanyogrod.blogspot.com/MASZ W SOBIE ŚWIATŁO :  „Masz w sobie światło.” – Słowa wypowiedziane przez dziewczynę naraz wróciły do niego niczym wyrzucony w przestrzeń bumerang. Wtedy zrozumiał też, iż nigdy nie pojmie ich sensu, nie dopóki nie uda się mu zamienić z nią choćby kilku zdań.
Przecież obiecywał nie wracać.

Nie wracaj!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz